Списки студентів, зарахованих з 01 вересня 2017 року на навчання до магістратури

Форми навчання: денна та заочна

Списки студентів, зарахованих з 01 вересня 2017 року на навчання до магістратури за державним замовленням
Списки студентів, зарахованих з 01 вересня 2017 року на навчання до магістратури за кошти фізичних, юридичних осіб

Списки рекомендованих до зарахування за державним замовленням у магістратуру

Списки рекомендованих до зарахування за державним замовленням вступників, які беруть участь в конкурсному відборі у магістратуру

Випробування з англійської мови

Результати складання вступного випробування з англійської мови для вступу в магістратуру приладобудівного факультету (друга хвиля)

Спеціальності: 151 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології; 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Спеціалізації: Комп’ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології, Фотоніка та оптоінформатика

ПІБ Оцінка
Вишневський Дмитро Олегович 3
Птіцин Артем Андрійович 3,5

[згорнути]
Спеціалізація: Медичні прилади і системи

ПІБ Оцінка
Андрійчук Богдан Васильович 4,5
Глушко Тарас Миколайович 3
Лебединська Аліса Григорівна 4,5
Макарова Тетяна Дмитрівна 4
Нагаєва Беата Едуардівна 4,5
Омельченко Сергій Сергійович 4,5
Радчук Наталія Миколаївна 3,5
Сіверська Тетяна Михайлівна 3,5

[згорнути]

 

Завантажити у форматі PDF

Фахове випробування в магістратуру

Результати складання комплексного фахового випробування для вступу в магістратуру приладобудівного факультету (друга хвиля)

Спеціальність: 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Спеціалізація: Комп’ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології

ПІБ Оцінка
Вишневський Дмитро Олегович 4
Птіцин Артем Андрійович 4

[згорнути]

Спеціальність: 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Спеціалізація: Фотоніка та оптоінформатика

ПІБ Оцінка
Вишневський Дмитро Олегович 4
Птіцин Артем Андрійович 4,5

[згорнути]
Спеціалізація: Медичні прилади і системи

ПІБ Оцінка
Андрійчук Богдан Васильович 4.5
Глушко Тарас Миколайович 4.5
Кавраська Ганна Олександрівна 5
Лебединська Аліса Григорівна 4.5
Макарова Тетяна Дмитрівна 4
Нагаєва Беата Едуардівна 4.5
Омельченко Сергій Сергійович 5
Радчук Наталія Миколаївна 4.5
Сіверська Тетяна Михайлівна 5
Часовських Єлизавета Андріївна 4.5

[згорнути]

 

Завантажити у форматі PDF

Графік проведення вступних випробувань на 5 курс (друга хвиля)

Завантажити у форматі PDF
Комплексні фахові випробування (2 етап)

Шифр та назва спеціальності

Назва спеціалізації

Захід

Місце проведення

Дата

Час

151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів

консультація

1 корп., ауд. 287

07.08.17 р.

1000

фахове випробування

1 корп., ауд. 293

08.08.17 р.

0930

Комп’ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

консультація

1 корп., ауд. 318

07.08.17 р.

1100

фахове випробування

1 корп., ауд. 318

08.08.17 р.

0930

Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування

консультація

1 корп., ауд. 283

07.08.17 р.

1100

фахове випробування

1 корп., ауд. 283

08.08.17 р.

1000

Комп’ютерно-інтегровані технології та системи неруйнівного контролю і діагностики

консультація

20 корп., ауд. 513

07.08.17 р.

1100

фахове випробування

20 корп., ауд. 513

08.08.17 р.

1000

Комп’ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології

консультація

21 корп., ауд. 710

07.08.17 р.

1200

фахове випробування

21 корп., ауд. 710

08.08.17 р.

1000

152Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Медичні прилади і системи

консультація

1 корп., ауд. 287

07.08.17 р.

1200

фахове випробування

1 корп., ауд. 293

08.08.17 р.

1230

Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

консультація

1 корп., ауд. 318

07.08.17 р.

1300

фахове випробування

1 корп., ауд. 318

08.08.17 р.

1230

Інформаційно-вимірювальні технології екологічного моніторингу

консультація

1 корп., ауд. 1-3A

07.08.17 р.

1100

фахове випробування

1 корп., ауд. 298

08.08.17 р.

1000

Фотоніка та оптоінформатика

консультація

21 корп., ауд. 710

07.08.17 р.

1000

фахове випробування

21 корп., ауд. 710

08.08.17 р.

1300

[згорнути]
Англійська мова:

Шифр та назва спеціальності

Назва спеціалізації

Захід

Місце проведення

Дата

Час

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів

Комп’ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування

Комп’ютерно-інтегровані технології та системи неруйнівного контролю і діагностики

Комп’ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології

152Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Медичні прилади і системи

Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

Інформаційно-вимірювальні технології екологічного моніторингу

Фотоніка та оптоінформатика

консультація

7 корпус, ауд. 103

09.08.17 р.

1600

іспит

Оголошується 10.08.17 о 9.00

в Приймальній комісії

10.08.17 р.

1000

[згорнути]
Німецька мова:

Шифр та назва спеціальності

Назва спеціалізації

Захід

Місце проведення

Дата

Час

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів

Комп’ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування

Комп’ютерно-інтегровані технології та системи неруйнівного контролю і діагностики

Комп’ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології

152Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Медичні прилади і системи

Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

Інформаційно-вимірювальні технології екологічного моніторингу

Фотоніка та оптоінформатика

консультація

7 корпус, ауд. 103

09.08.17 р.

1700

іспит

Оголошується 10.08.17 о 9.00

в Приймальній комісії

10.08.17 р.

1000

[згорнути]
Додаткові фахові іспити:

Шифр та назва спеціальності

Назва спеціалізації

Захід

Місце проведення

Дата

Час

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів

Комп’ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування

Комп’ютерно-інтегровані технології та системи неруйнівного контролю і діагностики

Комп’ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології

152Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Медичні прилади і системи

Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

Інформаційно-вимірювальні технології екологічного моніторингу

Фотоніка та оптоінформатика

консультація

1 корп., ауд. 1-201

05.08.17 р.

1000

додаткове випробування

1 корп., ауд. 1-201

06.08.17 р.

1000

[згорнути]

Результати складання комплексного фахового випробування

Спеціальність: 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Комп^ютерно-інтегровані технології виробництва приладів

Комп^ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології
Комп^ютерно-інтегровані технології та системи неруйнівного контролю і діагностики
Комп^ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
Комп^ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки
Спеціальність: 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка
Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки
Інформаційно-вимірювальні технології екологічного моніторингу
Медичні прилади та системи
Фотоніка та оптоінформатика

Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання осіб, які здобули освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) бакалавра, для здобуття освітнього ступеню магістра

Перелік спеціальностей та вступних випробувань

Вартість навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб – контракт

Вартість навчання

Вручення дипломів

Урочисте вручення дипломів про вищу освіту випускникам 2017 року відбудеться 13 липня о 16:00 в залі засідань Вченої Ради КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО.

Графік проведення консультацій та додаткових вступних іспитів для вступу на освітній рівень магістра на приладобудівний факультет у 2017 році

Додаткові:

Шифр та назва спеціальності

Назва спеціалізації

Захід Місце проведення Дата Час

151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів

Комп’ютерно-інтегровані технології приладів точної механіки

Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування

Комп’ютерно-інтегровані технології та системи неруйнівного контролю і діагностики

Комп’ютерно-інтегровані оптико-електронні системи та технології

152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Медичні прилади і системи

Інформаційні технології та вимірювальні системи точної механіки

Інформаційно-вимірювальні технології екологічного моніторингу

Фотоніка та оптоінформатика

консультація 1 корп., ауд. 1-201 08.07.17 р. 1000

додаткове випробування

 

1 корп., ауд. 1-201

 

09.07.17 р.

 

1000