Loading Події

« All Події

• This event has passed.

Сімнадцята Міжнародна науково-технічна конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”

Травень 15 - Травень 16

15 – 16 травня 2018 р., м. Київ, Україна

Секції конференції:

• Секція 1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
  • Секція 2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Фотоніка
  • Секція 3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів. Обробка металів і металознавство
  • Секція 4. Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв
  • Секція 5. Аналітичне та екологічне приладобудування
  • Секція 6. Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень
  • Секція 7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі
  • Секція 8. Енергозбереження, енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні системи
  • Секція 9. Метрологічні аспекти вимірювання маси

Основні дати

Для участі в конференції необхідно до 19 березня 2018 року подати до оргкомітету конференції заявку на участь за встановленою формою.

Кінцевий термін подання тез доповідей – не пізніше 26 березня 2018 року в електронному та в друкованому вигляді.

Сплата організаційних внесків – не пізніше 9 квітня 2018 року

Проведення конференції – 15 – 16 травня 2018 р.

Видача податкових накладних і актів виконаних робіт під час конференції гарантована тільки тим учасникам, які сплатили організаційний внесок і надали до оргкомітету копію свідоцтва платника ПДВ не пізніше 9 квітня 2018 року.

Завантажити інформаційне повідомлення

Організатор

Приладобудівний факультет
Телефон:
555-55-55
Е-mail:
pbf@kpi.ua
Сайт:
pbf.kpi.ua/ua

Місце проведення

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
проспект Перемоги, 37