Loading Події

« All Події

• This event has passed.

Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів і комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці

Березень 28

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ НАПН УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ КІБЕРНЕТИКИ ІМЕНІ В. М. ГЛУШКОВА НАН УКРАЇНИ
СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ А. С. МАКАРЕНКА
ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні науковці, викладачі,аспіранти, докторанти!

Запрошуємо Вас 28 березня 2018 року взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

«ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕМАТИЧНИХ МЕТОДІВ І КОМП’ЮТЕРНО-ОРІЄНТОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ»

Напрями роботи конференції:

1. Комп’ютерно-орієнтовні технології в освіті.
  2. Інформаційні технології у фундаментальних та прикладних наукових дослідженнях.
  3. Математичне моделювання і обчислювальні методи в освіті та науці.

Важливі дати:

• 12.02.2018 – кінцевий термін реєстрації для участі у конференції та подання тез доповідей
  • 01.03.2018 – повідомлення про прийняття тез доповідей
  • 28.03.2018 – конференція

Місце проведення конференції:

Київський університет імені Бориса Грінченка, Факультет інформаційних технологій та управління, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б (ст. м. «Мінська»)

Робочі мови конференції: українська,англійська.

Для участі у конференції просимо до 12 лютого 2018 року надіслати на електронну адресу оргкомітету conference-it@kubg.edu.ua:

1. Реєстраційну форму учасника конференції.
  2. Електронний варіант тез (назва файлу «Номер напряму роботи конференції»_«Прізвище доповідача» (Наприклад: 1_Іваненко.doc). Один доповідач може подавати декілька тез доповідей за різними напрямами роботи конференції.
  3. Електронну копію квитанції про сплату вартості участі у конференції.

Тема листа «ІІ Всеукраїнська конференція».

Вартість участі у конференції: Оргвнесок – 160 грн., сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічну підтримку заходу тощо).

Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – Код ЄДРПОУ 02136554 Р/р № 1553201148659 ГУДКУ в м. Києві МФО 820019 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

ПРИМІТКА! Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Завантажити інформаційне повідомлення

Дата: