Loading Події

« All Події

• This event has passed.

ХIV науково-практична конференція «Ефективність інженерних рішень у приладобудуванні»

Грудень 4 - Грудень 5

Організаційний комітет запрошує усіх бажаючих взяти участь у роботі ХІ Науково-практичної конференції «Ефективність інженерних рішень у приладобудуванні», яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” 04-05 грудня 2018 року.

Тематика конференції

1. Економіка та ефективність використання навігаційних приладів і систем.
  2. Економіка виробництва і використання оптичних та оптико-електронних приладів і систем.
  3. Ефективність автоматизованих виробничих систем та технологій приладобудування.
  4. Ефективність інформаційних технологій при проектуванні систем вимірювання механічних величин.
  5. Техніко-економічні характеристики мікро- і нанопристроїв.
  6. Економічні аспекти аналітичного та екологічного приладобудування.
  7. Ефективність неруйнівного контролю, технічна та медична діагностика
  8. Економічна ефективність використання систем біомедичного приладобудування та технологій.
  9. Міжнародне науково-технічне співробітництво в приладобудуванні.
  10. Ефективні інженерні рішення у інформаційно-вимірювальних технологіях.
  11. Автоматизація експериментальних досліджень.

Важливі дати

• Кінцевий термін подання заявок на участь та тез доповідей – не пізніше 17 листопада 2018 року.
  • Сплата організаційних внесків не пізніше – 25 листопада 2018 року.
  • Проведення конференції – 04 грудня 2018 року.

Організаційні внески

• Вартість участі у конференції – 120 грн.
  • Організаційний внесок включає: друк тез у збірці конференції; участь у засіданнях, семінарах та практичній частині конференції; матеріали конференції (програма, збірник тез доповідей)
  • Сплата організаційного внеску відбувається після отримання підтвердження прийому тез.

Перше інформаційне повідомлення з детальною інформацією: завантажити

Початок:
Грудень 4
Кінець:
Грудень 5
Подія Categories:
,
Подія Tags:

Організатори

Факультет менеджменту та маркетингу
Приладобудівний факультет

Місце проведення