Інженерний фестиваль ТехноАртКПІ

ТехноАртКПІ

Запрошуємо на інженерний фестиваль ТехноАртКПІ, який відбудеться 8 вересня на Площі знань та біля ЦКМ (Центр культурного дозвілля КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Фестиваль проводиться з метою популяризації науки шляхом демонстрації цікавих, креативних та сміливих розробок студентів та викладачів університету: гоночний болід, зібраний студентами, роботи та дрони, 3D-принтери, секретна магія від хіміків та багато іншого.

Гадаєш, що крутити гайки – це буденно? Приходь, подивись на звичні речі по-іншому!

Офіційний сайт заходу: http://technoart.kpi.ua/

Студреспубліки КПІ

Запрошуємо студентів приєднатися до Студреспубліки КПІ (в рамках фестивалю ТехноАртКПІ)

Форма: Проходить у вигляді громадської, відкритої локації, але з набраними заздалегідь командами (учасниками) від факультетів, які будуть працювати над питаннями нової індустріалізації, прогресу і світу, закінчення гри буде проходити у формі рольової гри і модуляції державотворчих процесів. Також на локації пройде мульти-фестивальна частина у формі ряду суб-фестів, пов’язаних з модернізацією та прогресом. Захід супроводжується молодіжною музикою та атрибутикою.

Програма Студреспубліки КПІ:

1. Гра на тему: «На шляху до нової індустріалізації світу, місце КПІ в ньому?»;
  2. Факультативний майданчик від експертів з майстер-класами;
  3. Мультифестивальна частина:
  • Турнір з Мафії
  • Турнір з дебатів на соціальну тему
  • Відкритий мікрофон для поетів і ораторів
  • Інші активності.

Для переможців заходу буде проведено нагородну церемонію на центральній сцені.