Надання грифу навчальному посібнику

Для визнання рукопису в якості навчального посібника і отримання відповідного грифа Експертна рада з навчальних видань (кімн. 240-а, корп. 1, тел. 204-93-91) приймає на розгляд відповідні подання Вчених рад факультетів разом з електронними версіями рукописів.

Розгляд рукописів щодо їх змістовного наповнення, відповідності програмі, якості виконання здійснює Методична комісія інституту/факультету. Рукописи проходять перевірку на плагіат з використанням спеціалізованої Системи виявлення збігів/ідентичності/схожості текстів згідно Тимчасового Положення про систему запобігання академічному плагіату в КПІ ім. Ігоря Сікорського. У разі позитивного рішення Методична комісія факультету рекомендує Вченій раді інституту/факультету подати рукопис до ЕРНВ для визнання його в якості навчального посібника.

До методичної комісії факультету подаються наступні документи:

• відредагований рукопис (роздрукований та на електронному носії) обсягом не менше 2 авторських аркушів (50 сторінок формату А4;
  • рецензія на рукопис від фахівця відповідної галузі знань, що не є співробітниками кафедри авторів/укладачів;
  • рецензія на рукопис від фахівця відповідної галузі знань, що не є співробітником факультету авторів/укладачів;
  • відповідь авторів/укладачів на зауваження рецензентів;
  • висновок відповідального редактора;
  • анотації двома мовами (українською, англійською) кожна не менше 650 знаків (роздруковані та на електронному носії);
  • витяг з протоколу засідання кафедри з рекомендацією до видання рукопису та надання йому грифа.

Всі документи подаються у роздрукованими та підписаними, а також в електронному вигляді до 10 числа кожного місяця, який передує засіданню Вченої Ради приладобудівного факультету.

ЕРНВ аналізує подані матеріали та виносить питання щодо присвоєння грифа на розгляд Методичної ради університету, рішенням якої рукопису надається гриф «Рекомендовано Методичною радою КПІ ім. Ігоря Сікорського як навчальний посібник».

Бланки документів:

Висновок відповідального редактора