Правила прийому 2018

– Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році

– Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2018 році

Перелік спеціальностей (конкурсних пропозицій), за якими оголошено набір на освітній ступінь бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 році

Вступ на основі диплома молодшого спеціаліста до КПІ ім. Ігоря Сікорського» на 1-й курс перебдачає навчання за скороченою програмою (3 роки, замість 4) та здобуття освітнього рівння бакалавр.

Для вступу необхідно:

або

• обрана спеціальність не входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2018 році, абітурієнт може обрати споріднену для тебе спеціальність (тобто таку спеціальність, яка продовжує вже одержану тобою підготовку) й претендувати навчатись за державним замовленням, у разі, якщо місця на обрану спеціальність надаються, або якщо ти змінюєш спецільність чи спорідненої спеціальності в КПІ ім. Ігоря Сікорського немає, тоді ти можеш претендувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

а далі:

• скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо його було складено,
  • претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Для складання екзаменів у КПІ ім. Ігоря Сікорського потрібно подати документи у період з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня.

Адреса Приймальної комісії:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14 (корпус 16), кімн. 156