Ярмарка вакансій «beAhead. Осінь 2017»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2017», який проходитиме 9 листопада 2017 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:00. На Ярмарку будуть представлені більше 35 компаній, зацікавлених у працевлаштуванні перспективних студентів і молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ зможуть ознайомитися з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть змогу відвідати презентації від компаній Materialise, Unilever, Ubisoft, Компанія «JTI (Japan Tobacco International)».

Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!

Посилання на новину на сайті КПІ ім. Ігоря Сікорського

[згорнути]