| | Життя факультету (ПБФ) | |

Sikorsky Challenge 2016

11 - 14 жовтня на базі НТУУ КПІ проводиться V Міжнародний фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016». В рамках Фестивалю відбудуться:
- Конкурс стартапів «Sikorsky Challenge 2016»;
- Конкурс науково-технічної творчості школярів «Intel-Техно Україна 2016-2017» (Національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів «Intel ISEF-2017», який проводиться за підтримки Посольства США в Україні).

Учасники Фестивалю отримають можливість реалізувати свої проекти у середовищі Наукового парку «Київська політехніка» за підтримки грантових та венчурних фондів. Суперфіналісти конкурсу «Intel-Техно Україна 2016-2017» зможуть удосконалити свої розробки з науковцями в лабораторіях НТУУ КПІ та інститутів НАН України, а найкращі з них у травні 2017р. представлятимуть Україну на Всесвітньому фіналі конкурсу «Intel ISEF-2017» в США.

Програма заходів Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2016"