| | Життя факультету (ПБФ) | |

Кубок Ректора з футболу серед співробітників

У цьому році викладачі ПБФ приєдналися до змагань за кубок Ректора з футболу. До складу нашої збірної ввійшли співробітники: О.Катрук (ВП), М.Маркін (НАЕПС), Д.Шевчук (ПСОН), С.Кущовий (НАЕПС), Р.Галаган (ПСНК), О.Муравйов (ПСНК), О.Осадчий (ВП). Змагання проходять на полі біля 24 корпусу.

Перша гра відбулась 19 квітня з факультетом електроавтоматики (ФЕА) з рахунком 3:3. Наступна гра пройшла 21 квітня з теплоенергетичним факультетом (ТЕФ). Команда наших викладачів була трошки не в формі та зіграли з рахунком 2:4, але до наступної гри обіцяли готуватися наполегливіше.
     Третя гра, 26 квітня, закінчилася технічною перемогою ПБФ над Департаментом навчально-виховної роботи (ДНВР) з рахунком 3:0.
     28 квітня відбулася ще одна гра з Департаментом перспективного розвитку (ДПР), яка закінчилася перемогою ПБФ з рахунком 3:2. Це була напружена гра з досить сильним суперником, але наші гравці впоралися з завданням та здобули важливу перемогу.
     17 травня гра між збірною ПБФ та командою ветеранів закінчилася з рахунком 1:4 на користь команди ветеранів.

За результатами попередніх матчів збірна команда ПБФ мала змогу поборотися за 3 місце в чемпіонаті Кубку Ректора. Фінальна гра відбулась 24 травня зі бірною командою Департаменту перспективного розвитку (ДПР). Проте, на відміну від попередньої гри цією командою, матч закінчився з рахунком 4:1 на користь ДПР.

У підсумку 1ше місце вибороли "Ветерани", 2ге місце - ММІ, 3тє місце - ДПР і 4те місце посіла збірна ПБФ.

Детальна інформація про подію висвітлюється на сторінках в VK: ПБФ НТУУ "КПІ" та Кубок Ректора з футболу

Фото з матчу ПБФ-ТЕФ, 21 квітня:
Фото з матчу ПБФ-ДПР, 28 квітня:
Більше фото - тут