| | Життя факультету (ПБФ) | |

Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2016»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Центр розвитку кар’єри НТУУ «КПІ» запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2016», який проходитиме 21 квітня 2016 року на території університету (корпус №18, хол 2 поверху), з 10:00 до 17:00.

На Ярмарку будуть представлені зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів більше ніж 30 компаній з різних сфер діяльності (IT, фінанси та аудит, телебачення, телекомунікації, інженерія та проектування тощо) та промислові підприємства, які входять у концерн «УкрОборонПром», а саме:

Назва компанії
Melexis Carlsberg Ukraine
УА ПРОМ Sigma Software
Philip Morris International ТОВ "Костал Україна"
SMART business ТОВ «Інфопульс Україна»
ПРаТ «Київстар» Materialise
ZEO Alliance КПМГ
JTI PwC
ТОВ "Сі Пі Ай-Київ" CRH
ВОЛЯ ТОВ "Макси Маркетинг"
Procter and Gamble UMG Holding
Global Logic Ukraine ТОВ «ЕПАМ СИСТЕМЗ»
Unilever ПАТ КБ ПриватБанк
Благо ТОВ "Парус-Проект"
ПрАТ «Вентиляційні системи» UNITY BARS
lifecell 1+1 медіа
Підприємства України
ДП Науково-технічний комплекс "Завод точної механіки" ДП "Одеський авіаційний завод"
ДП "ДержККБ "Луч" ПАТ "Наукове-виробниче об"єднання "Київський завод автоматики ім.Г.І. Петровського"
ДП "Завод 410 ЦА" Державне підприємство «Науково-дослідний інститут «Квант»
ДП Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем"Квант-Радіолокація" ДП "Красилівський агрегатний завод"
ДП "Шепетівський ремонтний завод" Державне підприємство "Виробниче об'єднання "Карпати"
ДП"Конотопський авіаремонтний завод "АВІАКОН" ДП "Антонов"
ДП "Науково-технічний комплекс "ІМПУЛЬС" ДП "Машинобудівна фірма "Артем"

Під час Ярмарку студенти і випускники НТУУ «КПІ», а також інших ВНЗ  зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації компаній «УА ПРОМ», ТОВ «СМАРТ БІЗНЕС», «Procter and Gamble», ТОВ «Інфопульс Україна», ТОВ «Матеріалайз Україна», ПрАТ  «КПМГ Аудит».

Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!!!

Адреса заходу: 03056, Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху

Центр розвитку кар'єри НТУУ "КПІ"