| | Життя факультету (ПБФ) | |

Участь в 9-ій Міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених та студентів
«Нові напрямки розвитку приладобудування»,
м.Мінск, Білорусь

БНТУ

У період з 20 по 22 квітня 2016 року в м. Мінськ (Республіка Білорусь) була проведена 9-та Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Нові напрямки розвитку приладобудування» на базі приладобудівного факультету Білоруського національного технічного університету (БНТУ).

В роботі конференції взяли участь студенти та молоді вчені з таких країн як Білорусь, Україна, Росія, Іспанія, Литва, Венесуела, Таджикистан. Учасники конференції представили 520 усних та стендових доповідей та презентацій. Серед українських представників були студенти приладобудівного факультету НТУУ «КПІ» зі своїми доповідями: Д. Тюріна, В. Жучков, Б. Авраменко, І. Рожанська, О. Миргородський, М. Верютін, В. Горло.

Conference in bntu 2016 Conference in bntu 2016

Крім того, заочну участь зі стендовими доповідями взяли й інші студенти НТУУ «КПІ» - загалом було подано близько 100 доповідей від нашого ВУЗу.

Конференція стала місцем знайомства та зустрічі студентів дружніх ВУЗів, аспірантів та молодих вчених у сфері приладобудування. Кожна доповідь викликала в слухачів цікавість, висвітлені проблеми та пропозиції їх вирішення спонукали аудиторію до жвавого обговорення, а найбільш вдалі виступи зал нерідко зустрічав оплесками. Всі представлені матеріали увійшли в друковану збірку, видану до початку конференції.

Студенти з гордістю представляли наш приладобудівний факультет на міжнародній події.

Замітка про наших студентів на сайті НТУУ "КПІ"

library in Minsk Minsk