| | Життя факультету (ПБФ) | |

Всеукраїнський фестиваль науки,
18-19 травня 2016 року

EBEC

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському фестивалі науки, що відбудеться 18-19 травня, який відбуватиметься за участі Інституту ядерних досліджень НАН України. До вашої уваги в рамках циклу науково-популяризаційних лекцій Днів науки будуть представлені доповіді:
Юрій Яковенко. «Термоядерна енергетика та її перспективи»
Валерій Пугач. «Великий Адронний Колайдер в ЦЕРН — відкриття нового простору знань»
Володимир Улещенко. «Які колективи бувають в атомному ядрі?»

Протягом тижня Всеукраїнського фестивалю науки, 18 та 19 травня в Інституті ядерних досліджень НАН України буде можливість ознайомитися з роботою ядерно-фізичних установок інституту (ядерна фізика, атомна енергетика, фізики плазми, радіобіологія).

Повна программа по установам Національної академії наук України: http://festival.nas.gov.ua/page/open/17

Інформація для бажаючих:

Для відвідання Інституту керівникам організованих груп потрібно попередньо подати Вченому секретарю ІЯД (Дорошко Наталія Леонідівна, тел: 525-81-48, email: kinr@kinr.kiev.ua) список відвідувачів, а відвідувачам обов'язково мати при собі документ, що посвідчує особу.

Окремим відвідувачам потрібно зателефонувати Вченому секретарю, повідомивши прізвище, ім'я, по-батькові та місце роботи і мати при собі паспорт.

З питаннями (в тому подачі заявок) можна також звертатись до представника Ради молодих вчених ІЯД НАН України — Юрія Степаненка роб. т.: 0 (44) 525-44-64; моб. т.: 0 (68) 807-79-24; е-mail: steprofy@gmail.com

Для оперативного формування груп і розкладу екскурсій бажано попередньо (до 16.05.16р.) прислати (вказавши в полі повідомлення "Тема" назву теми "День відкритих дверей") наступні дані:
- Для організацій: Організація, Кількість осіб, ПІБ керівника групи? Контактний телефон, e-mail
- Для окремих осіб: ПІБ особи, Місце роботи, Контактний телефон, e-mail

Для організованих груп бажано також надіслати в електронному вигляді список відвідувачів.

Інформація про установу на сайті: www.kinr.kiev.ua