| | Життя факультету (ПБФ) | |

Стипендіальна програма
"Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука

Запрошуємо студентів 3-6 курсів взяти участь у відкритому загальноукраїнському конкурсі в рамках Стипендіальної програми „Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука за напрямом "Електронна техніка та прилади".

Перемога в Конкурсі дає наступне.

Стипендії
Стипендія – нецільова благодійна допомога призначається Фондом переможцям конкурсу, які підписали відповідний договір з Фондом. Розмір стипендії встановлюється рішенням Фонду. Стипендія нараховується Фондом Стипендіатові протягом 12 (дванадцяти) календарних місяців з 1 червня 2017 по 31 травня 2018 року включно, щодо винятків дивись текст договору з переможцем конкурсу Програми. Фонд має право в особливих випадках встановлювати додаткові стипендії. Такі стипендії призначаються відповідними рішеннями Фонду.

Додаткові можливості для особистого розвитку
Участь у Програмі також надає інші можливості для  розширення загального світогляду, участі в соціальних проектах та професійного розвитку. Стипендіати Програми можуть претендувати на фінансову підтримку наукової (фахової) діяльності, тощо.  Програмою також не виключається можливість підтримки стипендіатів під час їх подальшого навчання в аспірантурі.
У рамках Програми передбачається створення неформального клубу, що слугуватиме платформою для проведення науково-освітніх тематичних зустрічей, для обміну досвідом та інформацією, тощо.

Інформація про стипендіатів Програми та їх конкурсні роботи розміщуються на сайті Програми - http://zavtra.in.ua.

Умови проведення Конкурсу-2016/17

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти реєстрацію в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua з 15 жовтня до 30 листопада 2016 року включно та завантажити електронний пакет документів.