| | Життя факультету (ПБФ) | |

control

Положення про проведення семестрового контролю та атестації студентів

Положення про проведення семестрового контролю та атестації студентів [Текст] / Уклад. В. П. Головенкін, С. В. Мельниченко – К. : НТУУ «КПІ», 2016. – 20 с.

завантажити

Дане Положення деталізує «Тимчасове положення про організацію освітнього процесу в НТУУ «КПІ» в частині організації та проведення рубіжного та семест-рового контролів результатів навчання студентів. Метою даного Положення є удосконалення системи контролю результатів на-вчання, сприяння формуванню системних знань та ритмічній самостійній роботі студентів впродовж семестру, підвищення об'єктивності оцінювання навчальних досягнень студентів та адаптацію до вимог, визначених Європейською кредитно-трансферною системою (ЄКТС).

Зміст
Вступ
1. Загальні відомості
2. Проміжна атестація студентів