| | Запрошення на презентацію книги | |

Шановні колеги!Гібридна агресія

Запрошуємо 10 квітня о 16:00 на презентацію книги Євгена Магди "Гібридна агресія Росії: уроки для Європи" з автограф-сесією від автора.

Євген Магда – політичний експерт, публіцист, кандидат політичних наук, доцент кафедри видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, автор видань, що започаткували у Східній Європі дослідження проблематики гібридних воєн. У новій книзі автор визначає причини гібридної агресії Росії проти Європи, роблячи акцент на конфлікті в Україні, проводить історичні аналогії.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться міжнародними відносинами, ЗМІ, політикою та змінами у сучасному світі. Ви зможете поспілкуватися із автором, поставити свої питання, а також придбати книгу й одразу отримати автограф від автора.

Для участі просимо попередньо зареєструватися за посиланням:

Місце проведення:

Зала Вченої Ради КПІ

(проспект Перемоги, 37, 1 корпус).

Організатори:
Видавничо-поліграфічний інститут