| | Новини та анонси конференцій | |

XVII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція
INNOVATIONS IN SCIENCE AND TECHNOLOGY
Наука та техніка: Інноваційні тенденції
22 листопада 2016 р., м.Київ

    Запрошуємо до участі у роботі XV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції INNOVATIONS IN SCIENCE AND TECHNOLOGY - Наука та техніка: Інноваційні тенденції, яка відбудеться 22 листопада 2016 р.
Програма конференції передбачає роботу пленарних та секційних засідань.
Робочі мови конференції: англійська, німецька, французька, іспанська.

    СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
1. Engineering Innovations / Інновації в інженерії: Aeronautical Engineering, Archeology, Chemical Engineering, Energy Saving, Electric Engineering, Instrument Making, Mechanical Engineering, Material Science, Metallurgy, Power Engineering, Radio Engineering, Welding
2. Natural Sciences/Природничі науки: Biotechnology, Chemistry, Ecology, Medicine, Physics and Mathematics Today
3. Electronics/Електроніка
4. Modern Information Technologies/Сучасні інформаційні технології
5. Social Sciences/Суспільні науки: Law, Education, Management & Marketing, Economics, New Trends in Linguistics, Philology, Psychology, Sociology, Printing and Publishing

Для участі у конференції необхідно до 17 жовтня 2016 року надати наступну інформацію:
1. Заповнений електронний бланк заявки для участі у конференції (бланк);
2. Електронний варіант тез доповіді іноземною мовою, оформлений відповідно до вимог (див. інформ. повідомлення), Назва файлу з тезами повинна містити "прізвище_автора_Tezy.doc"
3. Електронний варіант тез доповіді українською мовою, оформлений відповідно до вимог (див. інформ. повідомлення), Назва файлу з тезами повинна містити "прізвище_автора_Переклад.doc"
4. Заповнений друкований бланк заявки (бланк додається) та друкований варіант тез доповіді за адресою оргкомітету (див. інформ. повідомлення).

Бажаючі виступити на конференції повинні надіслати презентації доповідей на скриньку відповідної секції до 25.10.2016 р. (вимоги до написання та оформлення презентацій доповідей розміщені на сайті: http://konfist.fl.kpi.ua/sites/default/files/vimogi_do_prezentaciy_pdf.pdf). Презентації, надіслані пізніше вказаного терміну, не будуть включені до програми конференції.

Кількість учасників конференції обмежена. Організаційний комітет лишає за собою право відбору тез. Рукописи не повертаються, тези не рецензуються. Тези, які не відповідають вимогам, порушують авторські права (згідно закону України «Про авторське право й суміжні права») або надіслані пізніше вказаного терміну розглядатися не будуть. Допускаються тези у співавторстві (не більше 3 авторів на одні тези). Матеріали конференції будуть розміщені на сайті конференції у відкритому доступі.

ОРГКОМІТЕТ
факультет лінгвістики, кімн. 718, корпус 7, НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", пр-т Перемоги 37, Київ, 03056.
Тел. для довідок: (044) 204 85 37, (067) 994-45-90
Для запитань e-mail: kpiconf@ukr.net

Інформаційне повідомлення


Повернутися до списку конференцій