| | Новини та анонси конференцій | |

Всеукраїнськa студентська науково-практична конференція
«Наука ХХІ століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень»,
22 березня 2017 р., Київ

Наука ХХІ століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень Шановні студенти! Запрошуємо Вас узяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Наука ХХІ століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень», яка відбудеться 22 березня 2017 р. у м. Києві за адресою: проспект Перемоги, 37, корпус 7, КПІ ім. Ігоря Сікорського, ФЛ, кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови, кафедра теорії, практики та перекладу англійської мови, кафедра теорії, практики та перекладу французької мови.

Форми участі у конференції:
1. Особиста участь, що передбачає виступ із доповіддю (з публікацією тез доповіді) – 5-7 хв. Обговорення – 5 хв.
2. Заочна участь у конференції (з публікацією тез).

Тематичні напрямки роботи конференції: Проблеми та тенденції розвитку
1) фізико-математичних наук;
2) хімічних наук;
3) біологічних наук;
4) геологічних наук;
5) філологічних наук;
6) технічних наук;
7) економічних наук;
8) філософських наук;
9) юридичних наук;
10) медичних наук;
11) соціальних комунікацій.

Робочі мови конференції: німецька, англійська, французька.

Для участі в конференції до 15 лютого 2017 р. необхідно:
1. Надіслати на електронну адресу studkonf2017@ukr.net:
заявку для участі в конференції (бланк заявки). Документ із заявкою називати за прізвищем та ім’ям автора, писати латиницею, у кінці назви документу вказати номер секції, напр. Kostenko_M_6zvk (цифра 6 – це номер секції «Проблеми та тенденції розвитку технічних наук»);
• вичитані та оформлені відповідно до вимог (див. нижче) тези доповіді у вигляді комп’ютерного файлу (файл створювати у редакторі Word). Файл з тезами називати за прізвищем та ім’ям автора, писати латиницею, у кінці назви вказати номер секції, напр. Kostenko_M_6. Назву файлу зазначати також в темі електронного листа.
2. Переказати на рахунок грошовий внесок (квитанція буде надіслана після завершення терміну прийому тез доповідей) на видання збірника тез доповідей (якщо їх обсяг не перевищує встановлених вимог (див. повідомлення)).

Організаційний внесок: 120 грн
Організаційний внесок + % банку за здійснення переказу коштів потрібно сплатити протягом 10 днів після отримання на Вашу поштову скриньку квитанції для оплати від організаторів конференції. Увага! Здійснити переказ можна через будь-який банк України окрім Ощадбанку та Укрпошти.

Обов’язково надіслати скановану квитанцію про сплату організаційного внеску. Без підтвердження оплати тези доповіді друкуватись не будуть.

Тези доповідей публікуватимуться у збірнику матеріалів конференції, який учасники отримають під час реєстрації. Учасникам (які не є студентами НТУУ «КПІ»), що братимуть участь у конференції заочно, збірники надсилатимуться звичайною / Новою поштою на адреси, вказані в заявках та за рахунок отримувача.

Після надсилання на електронну адресу конференції заявки та тез доповіді оргкомітет протягом 3 робочих днів електронною поштою повідомить учасника конференції про отримання та прийняття матеріалів.

Інформаційне повідомлення

Реєстраційна форма учасника конференції

Квитанція

Приклад оформлення тез


До списку конференцій