| | Новини та анонси конференцій | |

Міжнародна науково-практична конференція
«Економіка, наука, освіта: інтеграція та синергія»
17-22 січня 2016 р., Братислава-Відень-Будапешт
Science Technology Center

     Запрошуємо взяти участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка, наука, освіта: інтеграція та синергія» 17-22 січня 2016 р. Братислава-Відень-Будапешт.

      Секції конференції:
1. Внесок соціальних наук та освіти в розвиток соціально-економічних процесів (економічні науки, психологія і соціологія, політологія, міжнародні відносини, педагогіка).
2. Внесок гуманітарних наук та освіти в розвиток соціально-економічних процесів (філософія, археологія, релігієзнавство, культурологія та релігієзнавство, філологія та лінгвістика).
3. Внесок фундаментальних наук та освіти в розвиток соціально-економічних процесів (фізика та астрономія, хімія, геологія, географія, мінералогія, гідрогеологія, кліматологія, математика, біологія та екологія).
4. Внесок прикладних наук та освіти в розвиток соціально-економічних процесів (медицина та фармакологія, інформаційні технології, механічна інженерія, енергетика та електрична інженерія, хімічна інженерія та біоінженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).

     СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ
Оргкомітет конференції забезпечує стажування з інноваційних методів та підходів в освіті в Академічному товаристві Міхала Балудянського (Словаччина, 72 години для безпосередніх учасників конференції, які одночасно є авторами статей у науковому журналі «SCIENTIFIC LETTERS OF ACADEMIC SOCIETY OF MICHAL BALUDANSKY», з яких 32 години – аудиторні, 40 годин – самостійна робота з підготовки наукової доповіді (у вигляді статті)) або 32 години для учасників конференції, які є безпосередніми учасниками конференції, але не публікуються у журналі) з видачею відповідного сертифіката.

     БЕЗПОСЕРЕДНЯ УЧАСТЬ
Організаційний внесок при безпосередній участі в конференції складає 240 євро, сплачується на місті, в Словаччині. Для власників діючих шенгенських віз діє додаткова знижка на оргвнесок в 15 євро.
До оргвнеску за безпосередню участь у конференції входить: трансфер згідно з програмою, поселення в готелі (двомісні та трьохмісні номера), харчування згідно з програмою, публікація в збірнику матеріалів конференції, отримання сертифіката учасника конференції, стажування з інноваційних методів та підходів в освіті в Академічному товаристві Міхала Балудянського, електронний фотодайджест (буде надісланий учасникам після конференції на електронні адреси) та загальноорганізаційні витрати.
Сплата оргвнеску за безпосередню участь у конференції здійснюється на місці, в Братиславі, по прибутті на конференцію. Проте, подання документів на візу та резервування місця безпосереднього учасника здійснюється за умови попереднього резервування шляхом попередньої сплати частини оргвнеску в еквіваленті 40 євро (сума вираховується з оргвнеску). Якщо учаснику конференції буде відмовлено у видачі візи – сума попереднього резервування повертається.
Організаційний комітет забезпечує централізовану візову підтримку.

     Увага! Викладачам, науковцям, аспірантам, студентам можливе відкриття шенгенських наукових мультивіз. Також можлива участь у складі української делегації супроводжуючих, які не є учасниками конференції. Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Академічного товариства Міхала Балудянського (Словаччина).
Послуги візового центру (еквівалент 11 євро) та страхування до оргвнеску не входять, та сплачуються самостійно у відповідні інституції! Всі, хто планує взяти безпосередню участь у конференції, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net.

      ДИСТАНЦІЙНА УЧАСТЬ
Організаційний внесок при дистанційній участі в конференції становить 180 грн. В організаційний внесок при дистанційній участі входить: публікація в збірнику матеріалів конференції, сертифікат за участь, фотодайджест (буде надісланий учасникам конференції після конференції на електронну пошту).
Пересилка збірника і сертифіката за участь у конференції до оргвнеску не входить та здійснюється оператором «Нова пошта» за рахунок отримувача.

     ПУБЛІКАЦІЯ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ
«SCIENTIFIC LETTERS OF ACADEMIC SOCIETY OF MICHAL BALUDANSKY»

Тим, хто бере безпосередню участь в конференції, надається можливість публікації наукових статей в європейському науковому журналі «SCIENTIFIC LETTERS OF ACADEMIC SOCIETY OF MICHAL BALUDANSKY» за додаткову плату (вартість нормосторінки – 2 євро). Мінімальний обсяг статті – 8 сторінок. Мова статті – англійська, словацька, російська. Оплата здійснюється на місці, в Словаччині.
Всі питання щодо публікації статті (зразок оформлення, вартість публікації, інші вимоги) прохання направляти електронною поштою безпосередньо головному редактору журналу пану Міхалу Вархолі: michal.varchola@asmiba.sk

      ТЕРМІН ПОДАННЯ МАТЕРІАЛІВ І СПЛАТА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ВНЕСКУ
Термін подання заявок і матеріалів при безпосередній участі у конференції – до 9 грудня 2015 р.!
Статті в журнал необхідно надіслати в редакцію – до 31 грудня 2015 р.!
Термін сплати, подання заявок і матеріалів при дистанційній участі в конференції – до 20 грудня 2015 р.!

Запрошення на конференцію

Завантажити заявку


Список конференцій