| | Життя факультету (ПБФ) | |

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда

Польсько-Американський Фонд Свободи (cпонсор програми) та Фонд Освіта для демократії (адміністратор програми) оголошують черговий відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану та Киргизії на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда в 2016/2017 навчальному році.

Програма адресується молодим лідерам, які здобули вищу освіту та зацікавлені у розвитку демократії, економіки та громадянського суспільства у своїй країні та регіоні. Реалізація Програми відбувається в рамках 2-семестрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневого професійного стажування у державних або приватних установах та організаціях.

ГАЛУЗІ:
• економіка і менеджмент
• адміністрація/ менеджмент (бізнес, НУО, культура, охорона навколишнього середовища, охорона здоров’я, освіта)
• державне управління (органи державної влади і самоврядування)
• право
• суспільні науки (соціальна психологія, соціологія)
• політологія і міжнародні відносини
• політика розвитку та гуманітарна допомога

КАНДИДАТИ:
У 2016/2017 навчальному році Програма Кіркланда адресована представникам таких професійних груп: • експерти, політики, працівники органів державної влади і самоврядування
• підприємці, менеджери
• лідери неурядових організацій, діячі культури і громадські діячі
• викладачі вузів
• журналісти.

Заявки мають бути надіслані до 1 березня 2016 р.

Детальну інформацію стосовно умов участі у конкурсі Ви знайдете на сайті: www.kirkland.edu.pl, українською мовою: http://www.kirkland.edu.pl/images/Ogloszenie_pdfy/KIRKLAND_PROGRAM_-info_UKR.pdf