| | Життя факультету (ПБФ) | |

Проект з Вільнюським технічним університетом ім.Гедимінаса (Литва)

Для бакалаврів, магістрів, науково-педагогічних працівників всіх факультетів НТУУ «КПІ» за напрямами:
- Mechanics and metal trades;
- Engineering and engineering trades;
- Information and Communication technologies

Навчання для студентів відбудеться у першому семестрі 2016/2017 навчального року, стажування для викладачів (тиждень) може відбутися у будь-який період з травня 2016 року до травня 2017 року.
У науково-педагогічного працівника є можливість прочитати лекції (щонайменше 8 годин на тиждень) у приймаючому факультеті. Для отримання згоди від відповідного факультету кандидат повинен зв’язатися з відповідальною особою міжнародного офісу відповідного факультету та узгодити перелік курсів та план стажування.

Деталі проекту за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/264-vilniuskyi-tekhnichnyi-universytet-im-hedyminasa

Кінцевий термін подачі документів: 22 квітня 2016 року