| | Життя факультету (ПБФ) | |

Україно-японський семінар
«Дослідження з Японією та в Японії»

23 вересня 2016 року Міністерством освіти та науки України разом з Міністерством освіти, культури, науки і техніки Японії, з Посольством Японії в Україні та із Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проводить спільний україно-японський семінар «Дослідження з Японією та в Японії» (Japan-Ukraine Seminar on Science and Technology Cooperation "Research with/in Japan").

На семінарі запланована презентація програм підтримки наукових стажувань в Японії за програмою JSPS (Japan Society for the Promotion of Science), програм співробітництва та обміну науковцями України та Японії, обговорення перспектив подальшого двостороннього науково-технічного співробітництва України і Японії.

Семінар проводиться англійською мовою на базі НТУУ «КПІ» (Увага! У зв'язку зі збільшенням кількості учасників місце проведення семінару змінено: семінар буде проведений у Великій фізичній аудиторії, корпус №1, з 13:00 до 17:00).

Запрошуємо вчених, аспірантів, магістрантів та студентів, зацікавлених в науковій співпраці з Японією, до участі в семінарі.
     Програма семінару - завантажити

Реєстрація учасників семінару проводиться оргкомітетом НТУУ «КПІ»:
Поліщук Є.І. (тел.: (044) 204-91-99, факс. +38 (044) 236-09-92б e-mail: e.pol@kpi.ua,
Луговська К.О. (тел.: +38 (044) 236-69 79, факс. +38 (044) 204-80-48, e-mail: kateryna_lugovska@ukr.net

Інші публікації Міжнародного офісу