| | Життя факультету (ПБФ) | |

Програма ім. Фулбрайта в Україні -
Fulbright Graduate Student Program

Fulbright Graduate Student Program

До 16 травня 2016 року триває прийом заявок на черговий щорічнийконкурс за програмою імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів / Fulbright Graduate Student Program.

Програма пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Умови гранту:
- плата навчання в університеті
- щомісячна стипендія
- медичне страхування
- квиток в обидва боки

Детально про програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору: тут

Можливостями Fulbright Graduate Student Program скористались двісті сім українців [http://www.fulbright.org.ua/uk/alumni/] з широкою географією й галузевою приналежністю, які успішно опанували різноспрямовані навчальні й наукові програми в американських університетах. промовисті враження й відгуки випускників розміщено у Фулбрайтівських Щорічниках та на Fulbright Ukraine у facebook. Наразі двадцять один стипендіат [http://issuu.com/fulbright-ukraine/docs/newsletter_december_2014] навчається другий рік магістратури у рамках Fulbright Graduate Student Program й дев’ятнадцять [http://issuu.com/fulbright-ukraine/docs/december_2015] - на першому році навчання.

Програма імені Фулбрайта в Україні
Представництво Інституту Міжнародної Освіти
вул. Еспланадна, 20, офіс 904, Київ, 01001, Україна
тел.: (+380 44) 287 0777 | факс: (+380 44) 230 2060
office.ukraine@iie.org | www.fulbright.org.ua
Facebook Fulbright.Ukraine | Twitter @FulbrightUA


Інші новини Міжнародного офісу